bg6

Dlaczego my?

KONKRETNE ROZWIĄZANIA

ZROZUMIENIE BIZNESU

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

SKUTECZNOŚĆ

O nas

PRIUS QUAM EXUAUDIAS

Nie sądź zanim nie wysłuchasz

Nasza codzienność to konflikty, którym wychodzimy naprzeciw, stosując prostą zasadę PRIUS QUAM EXUAUDIAS – Nie sądź zanim nie wysłuchasz. Ta myśl determinuje nasze działania i pozwala na nieustanny rozwój w zakresie obsługi prawnej, mediacji i wsparcia prawnego, które gwarantują naszym Klientom możliwie najbardziej bezkonfliktowe, satysfakcjonujące i sprawne zakończenie toczących się postępowań pozasądowych i sądowych.

Naszym celem jest zapewnienie w pełni kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Nieustający rozwój zawodowy Partnerów i Współpracowników Kancelarii oraz konsekwentnie zdobywane doświadczenie praktyczne to nasza wizytówka, dzięki którym nieustannie podnosimy standardy świadczonych usług, gwarantując naszym Klientom satysfakcję i biznesowe bezpieczeństwo.

Kierujemy się zasadą, że prawnik powinien być: DORADCĄ Twojego biznesu, KREATOREM nowych rozwiązań, SPECJALISTĄ posiadającym wiedzę i doświadczenie, STRAŻNIKIEM zgodności Twoich działań z prawem oraz REPREZENTANTEM interesów w kontaktach z kontrahentami i urzędami.

Zespół

ŁUKASZ KANIA

Radca prawny

Przepisy prawa są po to, by gwarantować biznesowy sukces i zawodowe bezpieczeństwo.

Absolwent prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i radca prawny wpisany na listę OIRP w Krakowie. Od wielu lat zbierał doświadczenie praktyczne i teoretyczne współpracując z najlepszymi kancelariami prawnymi, co zaowocowało samodzielną praktyką i zaufaniem zadowolonych Klientów. Specjalista w zakresie prawa pracy dla pracodawców, prawa gospodarczego, prawa cywilnego i doradztwa w zakresie transgraniczego zatrudniania pracowników (delegowania). Biegle włada językiem angielskim. Jak na rodowitego ślązaka przystało – nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Nadmiar energii i stresu rozładowuje tańcząc w rytmach kubańskiej salsy, grając w squash i zaczytując się w najlepszych kryminałach literatury polskiej i światowej.

MARTA KANIA

Radca prawny

Nie ma sytuacji bez wyjścia i spraw nie do rozwiązania. Trzeba tylko umiejętnie wybierać mądre rozwiązania.

Radca prawny przy OIRP w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała ucząc się od najlepszych. Specjalistka w zakresie procesów sądowych, kompleksowej obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego i przedsiębiorców branży budowlanej. Spółkami handlowymi interesowała się już na studiach co zaowocowało pracą magisterską w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego WPIA UJ na temat odpowiedzialności członków zarządu za działanie na niekorzyść spółki. Wiedzę praktyczną i teoretyczną łączy z dynamiką działania oraz kreatywnością w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Zwolenniczka mediacji i negocjacji. Uśmiechnięta optymistka. Miłośniczka żeglarstwa, latynoamerykańskich tańców i doskonałej herbaty, o której wie prawie wszystko. Biegle włada prawniczym językiem angielskim (ukończony kurs Legal English).

Sfery działalności

Nie obiecujemy, lecz działamy

Poznajemy problem, przedstawiamy możliwe rozwiązania i przystępujemy do realizacji zlecenia.

KANIA RADCOWIE PRAWNI to doświadczony zespół specjalistów świadczących pomoc prawną dla przedsiębiorców z sektora MŚP, jak również innych podmiotów, w tym osób fizycznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo prawne, gwarantujące optymalne i skuteczne rozwiązanie problemów prawnych, jak również zminimalizowanie ryzyka związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zakres usług

Specjalizujemy się w:

Prawo pracy dla pracodawców

Procesy sądowe

Zatrudnienie transgraniczne

Bieżąca obsługa przedsiębiorców

Kontrakty w obrocie międzynarodowym

Obsługa podmiotów z branży budowlanej

Ponadto zajmujemy się również sprawami z zakresu:

prawa upadłościowego, prawa własności przemysłowej, prawa autorskiego, prawa budowlanego i zagospodarowania przestrzennego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa podatkowego, prawa konkurencji, prawa spadkowego, prawa konsumenckiego oraz prawa nowych technologii.

Doświadczenie

Każda nowa sprawa to zawodowe wyzwanie, a wyzwania są tym, z czym lubimy się mierzyć!

Doświadczenie prawników Kancelarii KANIA Radcowie Prawni kształtuje wiedza praktyczna oparta na obsłudze podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Nasz system pracy zakłada specjalizacje poszczególnych współpracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Jako jedna z niewielu Kancelarii zajmujemy się problemem delegowania – zatrudnienia transgranicznego, reprezentując przedsiębiorców przed organami kontroli – ZUS i US oraz sądami powszechnymi, jak również prowadząc kompleksowe szkolenia, których celem jest dokładne przybliżenie wszystkich aspektów prawnych związanych z procesem delegowania.

Zasady współpracy

Przedstaw swoją sprawę

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sprawę. Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie, delegując odpowiedniego specjalistę do kompleksowej obsługi zlecenia.

Wyślij komplet dokumentów i informacji

W rozmowie telefonicznej ustalimy, które dokumenty i informacje pomogą nam przygotować wstępną ocenę zlecenia i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie.

Nasza oferta

Znając zakres zlecenia, prześlemy spersonalizowaną ofertę współpracy i umowę o świadczenie usług prawnych. Na specjalne życzenie Klienta, podpisujemy odrębną umowę o zachowaniu poufności.

Realizacja zlecenia

Ustalony umownie zakres usług i termin realizacji, to wyznaczniki, które zagwarantują oczekiwany rezultat. Na życzenie Klienta przygotowujemy pisemne raporty ewidencjonujące czynności wykonane w ramach zlecenia, z dokładny wskazaniem rozliczenia godzinowego.

Kontakt

KANIA RADCOWIE PRAWNI

tel. +48 784 318 399
biuro@kaniaradcowie.pl